Karolina Świdzińska

Karolina Świdzińska

Członek rady fundacji, nasz mózg, zawsze wymyśli coś zebyśmy się nie nudzili, analityczny umysł rozważający wszystkie za i przeciw, umie ostudzić nasze emocje.

Iza Zalewska

Iza Zalewska

Nasza ogarniaczka niesfornych psów, czyli jednym zdaniem v-ce prezesowa i behawiorystka w jednym. Jak problem z psem to lecimy do Izy, głośno krzycząc „ratuj”. Jej spokój jest i opanowanie jest godne pozazdroszczenia, potrafi słuchać jak nikt inny.

Renata Bajszczak

Renata Bajszczak

Moi drodzy to najczęściej ze mną macie do czynienia kontaktując się z HP, próbują mówić na mnie prezes ale ja wolę określenie suka alfa . To nie autoreklama ( no może trochę ), przedstawiając siebie chciałabym was skłonić do głębszęj współpracy z nami, głównie jako domy tymczasowe, może ten autoportret przekona niezdecydowanych.

Marta Zgolińska

Marta Zgolińska

Marta jedna z dwóch prawych rąk prezesowej, oaza spokoju i zrównoważenia, nasze specjalistka od żywienia psów. Niezastąpiona w kontaktach ze schroniskami i w rozmowach z potencjalnymi domami tymczasowymi.

Monika Łukasiewicz

Monika Łukasiewicz

Kobieta nie do zdarcia, najbardziej hardcorowe DT jakie dane było mi spotkać, dla niej każdy problem to nie problem. Nie ma psa z którym by sobie nie poradziła, niejeden by wymiękł przy takich numerach jakie wycinały jej nasze tymczasy, ale nie ona.